Przejdź do głównej zawartości

E-booki


Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, u dołu mojej strony internetowej przy zapisie na NEWSLETTER możesz pobrać mój bezpłatny e-book pt. "Jak zmienić pracę i zacząć żyć". :)

 Tutaj jest link do strony


E-booki dotyczące zmiany zawodowej możesz też kupić w moim sklepie internetowym: https://anetamatyjaszek.com/sklep/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ankieta dla kobiet

  ⭐Jesteś kobietą, która zmieniła zawód? 👉Chcesz opowiedzieć swoją historię i dodać odwagi innym? Jeśli tak, zapraszam cię do udziału w live’ie na moim fanpage’u Aneta Matyjaszek Coaching i Edukacja. Ale najpierw potrzebuję dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie, dlatego proszę, abyś wypełniła ankietę - link poniżej. Na odpowiedzi czekam do 30.11.2023 r. 👉A może masz znajome, które zmieniły zawód?  ↪️Udostępnij ten post u siebie lub przekaż go dalej! link do ankiety

Czy to początek rynku pracodawcy?

 🔔 Nie chcę straszyć, ale od czasu do czasu dobrze jest skonfrontować się z rzeczywistością. Sytuacja na rynku pracy robi się niepokojąca. Czuć powiew zimnych wiatrów zmian. ale żeby nie było, że to tylko moje odczucia, trochę danych. Jak podała “Rzeczpospolita” (rp.pl) w artykule z 11.01.2024 r., liczba ogłoszeń o pracę  w ostatnim czasie jest na najniższym poziomie od 3 lat.  Przyczyną - według ekspertów - są m.in. zwiększające się koszty prowadzenia działalności, w tym wysoka podwyżka płacy minimalnej. To oczywiście skutkuje tym, że kandydaci mają mniej ofert pracy do wyboru. Sama również doświadczam tego spadku na swoim lokalnym podwórku. Portal money.pl opublikował 26.01.2024 r. ciekawy artykuł wraz z  mapką z miastami, gdzie przewidziane są zwolnienia grupowe. Niestety, jest na niej również moje miasto Słupsk link do artykułu: grupowe zwolnienia Jednak ostatnie badanie “Barometr zawodów” dla województwa pomorskiego wskazuje też, że w 2024 r. będzie brakować pracowników z branży: